Zarządzanie flotą

Pełen wachlarz usług - specjalnie dla Ciebie

Doradztwo
zaufaj profesjonalistom

Potrzebujesz samochód. Przeglądasz dziesiątki folderów, stron internetowych, odwiedzasz różne salony.. Zastanawiasz się nad tym jakie w ogóle auto wybrać, jaką formę finansowania dostosować do swoich potrzeb, gdzie je ubezpieczyć, jak zapewnić sobie serwisowanie, a co jeśli……?

Podejmując ostateczną decyzję musisz przebrnąć przez poligon pytań i wątpliwości, a czy na pewno wziąłeś wszystko pod uwagę?

Wydaje się, że zorganizowanie sobie samochodu jest procesem prostym i takie było jeszcze kilkanaście lat temu, jednak w dobie dzisiejszych rozległych możliwości, gwiazdek na końcu tekstu i haczyków w nim ukrytych warto skorzystać z naszej porady, żeby nie wpaść na przysłowiową „minę”.

Nasz zespół działa pod nazwą „Cosmopol sp. z o.o.” już siedemnaście lat na rynku, jest zgrany, niezmienny i pewny. Przez ten cały czas wiele się nauczyliśmy, wiele doświadczyliśmy i doskonale wyspecjalizowaliśmy w znajomości branży motoryzacyjnej, śledząc na bieżąco pojawiające się nowości i szanse. Oferujemy wiele, między innymi pomożemy Ci przeanalizować wszystkie możliwości i opcje bazując na Twojej historii potrzeb i oczekiwań. Wyłuskamy dla Ciebie z setek modeli te, które będą najbliższe tej historii.

Pokażemy Ci zalety i wady różnych rozwiązań finansowych oraz form zakupowych. Przedstawimy Ci wachlarz możliwości ubezpieczeń. Szczególnie skupimy się nad prezentacją korzyści, jakie uzyskasz dzięki współpracy z nami. Wyspecjalizowaliśmy się w wynajmie samochodów, jednak w dobie dzisiejszych potrzeb rynku, jesteśmy gotowi współpracować z Tobą na każdej płaszczyźnie. Odpowiemy na każde Twoje pytanie i wątpliwość oraz dostarczymy Ci wymarzony samochód z dobrym finansowaniem, z dobrym ubezpieczeniem i doskonałym zapleczem opieki. Dzięki temu wszystkiemu będziesz pewny, że lepiej wybrać nie można.

Najwyższa jakość

Zadzwoń
(58) 662 05 50

Bezpieczna flota

Profesjonalny zespół

Masz pytania?

Napisz do nas, a na pewno skontaktujemy się z Tobą!

Nazwa firmy
Cosmopol Sp. z o.o.
Telefon
Adres
ul. Sportowa 8,
81-300 Gdynia
Godziny
otwarcia:
Poniedziałek - Piątek
08:00 - 16:00