Kim jesteśmy?

Jesteśmy zdecydowanie zgranym zespołem, który od 2000 roku z sukcesem świadczy usługi kompleksowej opieki nad klientami i obsługi ich pojazdów. Naszą dewizą jest szacunek dla drugiego człowieka, dla pracy, dla czasu, uczciwość i lojalność, dlatego stawiamy na dobre relacje w naszym zespole i z klientami, słuchając uważnie siebie nawzajem.

„Jeśli jest w ogóle jakiś sekret sukcesu, leży on w umiejętności przyjęcia punktu widzenia innych i patrzeniu na rzeczy zarówno z pozycji rozmówcy, jak i własnej.” Henry Ford

Naszą dewizą jest szacunek dla drugiego człowieka, dla pracy, dla czasu, uczciwość i lojalność, dlatego stawiamy na dobre relacje w naszym zespole i z klientami. Te elementy są fundamentem naszego sukcesu.

„Podstawę większości życiowych sukcesów stanowi specjalizacja w nielicznych ograniczonych dziedzinach. Ludzi sukcesu cechuje m.in. to, że wybierają wyłącznie takie posady i przyjmują tylko te zlecenia, które umożliwiają im wykazanie się pełnią posiadanych umiejętności. Odmawiają robienia rzeczy, jakich nie lubią albo na których szczególnie się nie znają.” Brian Tracy

Wyspecjalizowaliśmy się w rynku motoryzacyjnym, poznaliśmy jego fundamenty i istotę, ciągle się rozwijamy i poszerzamy zakres kompetencji. Samochody to nasza pasja, dlatego jesteśmy najlepsi w swojej dziedzinie.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

NASZA OFERTA

Najwyższa jakość

Zadzwoń
(58) 662 05 50

Bezpieczna flota

Profesjonalny zespół

Masz pytania?

Napisz do nas, a na pewno skontaktujemy się z Tobą!

Nazwa firmy
Cosmopol Sp. z o.o.
Telefon
Adres
ul. Sportowa 8,
81-300 Gdynia
Godziny
otwarcia:
Poniedziałek - Piątek
08:00 - 16:00